MEDIÁLNÍ HVĚZDY v naší rodině - časopis + televize

2021

Rok 2021 se blíží ke svému závěru a je čas na malou rekapitulaci. Díky Covid opatřením byly akce omezené, ale i tak se toho stihlo dost :-)

Výstavy:

letos zářila na výstavách naše nejmladší. Gazania of Klamar garden. Svoji výstavní karieru zahájila v červenci na NV Mladá Boleslav parádně. Vítěz třídy, CAC, Národní vítěz.Následovaly další výstavy, kde velmi úspěšně reprezentovala naši Klamar rodinu: Klubová výstava KCHLS V1, CAC, Klubová vítězka, BOS. MVP Brno: V1,CAC, CACIB,BOB.MVP Mladá Boleslav : V1, CAC, CACIB, BOB a BIG 2. MVP České Budějovice : V1, CAC, CACIB, BOB. Světová výstava Brno : res CAC.

.

Klubová výstava KCHLS: Klamar gardeňákům se dařilo :-) ve psech Galanthus of KG získal V2, res CAC. Ve fenách Gazania of KG titul Klubová vítězka a BOS, její sestra Fittonia of KG vyhrála třídu pracovní a titul CAC a matka jich všech Elodea of KG vyhrála třídu šampionů a titul CAC. Moc fajn pocit, když ve finále o nejlepší fenu jsou tři ze čtyř nastoupených děvčat of Klamar garden:-). V závěrečných soutěžích moc potěšilo umístění BIS 3 pracovní pes Fittonie of KG a v soutěži Nejlepší chovatelská skupina umístění BIS 2! Super den a moc děkuji rodině a přátelům za podporu a fotky.

Toto jsou letní fotky z roku 2020, ale nějak nebyl čas na zveřejnění. Tak zde rodinné fota, za které děkuji Majdě Peškové.Účastníni : Begonia, Camelia, Elodea, Ficus, Fittonia, Gazania a já :-)

Myslivost:

V létě se Fittonia of Klamar garden zúčastnila Poháru světa myslivosti - jeden den Klubové podzimní zkoušky, druhý den Klubové Speciální vodní práce. Oba dny zvládla na výbornou s výsledkem I.cena a titul res CAC.

Od října do prosince je pro nás lovecká sezona. Holky odvádějí super práci nejen v našem mysliveckém spolku, ale i okolních MS. Takže jsme si užily jak kachny ve velkém, tak bažanty a i zaječí hon.

 

Poslední fotky jsou z prosincových toulek cestou necestou. Fittonia při nich sbírá "trofeje" a všichni si užíváme pohybu a setkávání s kamarády.

Rok 2021 byl pro nás i rokem smutným. Za duhový most odešla Begonia a Betula . Moc jim děkuji za čas, který jsme spolu mohly strávit, za budování naší chovatelské stanice a budeme vždy s láskou vzpomínat.

 

 

2020

Máme štěňátka! G vrh přišel na svět 25.3.2020, jedna holčička a tři kluci :-)

Matka : CH CZ Elodea of Klamar garden
Otec : CH DK,SE Cardhu Aint´Got You

 

Jsme teprve na začátku , ale plány máme a chuť si plnit sny také!

Vítáme rok 2020, přejeme všem našim přátelům, kamarádům, příznivcům a prostě všem JEN TO NEJLEPŠÍ v novém roce!