2008

20.12. Meli jsme poslední hon na drobnou zver - Poslední lec. Hon, na který jsem si mohla pozvat hosty a byla jsem za to moc ráda. Nejen proto, že tradicne chodím se tremi špringry a Betula se rozhodla hárat a tím pádem nemohla jít, ale také jsem Kláre a Romanovi chtela predstavit bájecnou partu, kterou tady ve sdružení Choltice máme. Hon se vydaril, akorát chudák Charles musel celý den poslouchat pochvaly a rady v ženském rodu - ty jsi šikovná, hezky hledej, hodná holka atd. Ale snášel to statecne :-)

zleva Charles, Begonia a Ciboulette polní kuchyne nám prišla náramne vhod - teplý caj,
párecky... Charles aportuje
Ciboulette nesmí zustat pozadu predpisove odevzdat je fuška
vecerní tombola soud s hríšníky
a konecne muzika  
 

8.12. Ješte pred vánocními svátky jsme si udelali malou dovolenou - na tri dny jsme vyrazili do Rakouska a užili si bájecný prodloužený víkend. Konala se dvoudenní mezinárodní výstava ve Welsu. Byli jsme velká výprava - 6 osob a 6 psu, takže jsme budili náležitou pozornost mezi návštevníky vánocních trhu. Za sebe mohu ríci pouze VELKÉ DEKUJI všem úcastníkum výpravy za super víkend, nejen co se týká mezinárodní výstavy a úspechu Klamaru na ni, ale také za "doprovodný" program.

AZALEA OF KLAMAR GARDEN

- sobota V1, CACA, res CACIB

- nedele V1, CACA, res CACIB

BEGONIA OF KLAMAR GARDEN

- sobota V1, CACA

- nedele V1, CACA

BETULA OF KLAMAR GARDEN

- sobota V1, CACA

- nedele V1, CACA

BUXUS OF KLAMAR GARDEN

- sobota V1, CACA, CACIB

- nedele V1, CACA, CACIB, BOB

 

 

a ted pár momentek

naše psí parta

z leva: Bady, Kája, Betula, Buxus, Begonia a Azalea

 

29.11. Podzimní soboty jsou pro myslivce ve znamení honu. Agáta (ACACIA OF KLAMAR GARDEN) se pridala k tem, kterí se aktivne zapojují do myslivosti. Panicka Olina úspešne složila zkoušky a tak mohly holky vyrazit na svuj první opravdový hon na drobnou zver. Dekuji Oline za vynaložené úsilí, práci a cas, který venuje svým špringrum.

18.11. Novinky z víkendu ....

Nedele 16.11.

Zaza (AZALEA OF KLAMAR GARDEN) a Agáta (ACACIA OF KLAMAR GARDEN) byly vyzkoušet co to obnáší Coursing. Všechny "holky" se výborne bavily a sprint za strapcem je prý výborný trénink hlasitosti :-)))

Sobota 15.11.

1. - Mezinárodní výstava Praha - rozhodcí pan MVDr. Svatoš

BUXUS OF KLAMAR GARDEN - V1, CAC, CACIB

 

2. - Hon na drobnou Vlkov

V sobotu vzal Charlie (HEARTBREAKER AUS DER GERBERSTAD) s sebou na hon poprvé i Beryho (BERBERIS OF KLAMAR GARDEN), aby mu v praxi predvedl, o cem že ten lov je . Charles se chtel pred mladým blýsknout a predvedl všem úcastníkum honu (tentokrát jsme meli na honu i hodne hostu se psy), že špringr má své naprosto opodstatnené místo i v polní honitbe. Špringr totiž nejen že prinese to , co spadne nekde na oranici, ale on si tu zver na náhonech a v remízkách i najde a vyžene ji. Predpokládá to samozrejme ale, že má výbornou ovladatelnost a pracuje opravdu pod flintou. No a dohledávky krídlovaných kohoutu, to je Charlieho oblíbená specialita (když se ta zver trepotá je mnohem zajímavejší než ta, co už nikam neutece :-)). Pri jedné takové dohledávce v hustých travinách kolem potucku, kde chodilo 10 lidí a hledalo 5 psu, náš pan "profesor" najednou zacal
naznacovat, že tady nekde musí ten kohout preci být, pak zaboril hlavu do té zmeti trav, že nebyl skoro videt , a kohouta opravdu vytáhl! Sklidil za to potlesk všech prítomných . Berýsek byl samozrejme jako Alenka v ríši divu,
nestíhal se orientovat a k bažantovi dobehl vždycky o vterinu pozdeji než Charlie (takže nemel šanci ji sebrat), ale statecne mu pri všem asistoval a v jedné leci se mu podarilo k velkému prekvapení me i jeho samotného nalézt
strelenou kunu. Musel se s ní nejdrív probehnout kolem rady strelcu, aby ji všichni videl, a pak mi ji pyšne odevzdal. No a protože kuna se u nás nestrílí každý hon, tak jsem poprosila našeho dvorního fotografa o pár snímku na památku. Focení probehlo samozrejme až po skoncení honu, takže kuna už byla pomerne ztuhlá (což je na fotografii pekne videt :-))..., ale i pres to s ní Berýsek zapózoval rád.


12.11. Aktualizace na stránce ŠTENATA

18.10. Národní výstava Brno - rozhodcí pan P.Studeník

BUXUS OF KLAMAR GARDEN - V1, CAC, Národní vítez, BOB, BIG

Moc gratulujeme k tak úžasnému výsledku! A je to proste paráda, že špringr získal víteze skupiny 8! Dekuji Dustinovi i Martine za tenhle super den.

 

13.10. Víkend jsme strávili spolecne, v rodinném kruhu :-) a mládež si to nemohla vynachválit. Pocasí nám prálo, a tak jsme fotili. Nové postojové fotky mají Derek a Tula na svých stránkách a tady je pár momentek z podzimní vycházky...

10.10.

Prišly výsledky DKK od Buddlejky ze Slovenska a...

BUDDLEJA OF KLAMAR GARDEN - A/A

moc a moc gratulujeme!!!

CIBOULETTE DE SYRINGA absolvovala své každorocní vyšetrení ocí a i tentokrát s výsledkem NEGATIVNÍ na všechny ocní choroby.

 

5.10. Evropská výstava a Klubová výstava madarského klubu - Budapešt

Carda a Dustin nás zastupovali na tomto evropském svátku chovatelu a vystavovatelu. A darilo se ...

Sobota - Evropská výstava, rozhodcí Ann Ingram (Irsko)

Nedele - Klubová výstava, rozhodcí B.Müller (Švýcarsko)

ACER OF KLAMAR GARDEN

sobota - výborný 1, CAC
nedele - výborný

 

BUXUS OF KLAMAR GARDEN sobota - výborný 1, CAJC, Evropský vítez mladých
nedele - výborný 2, res CAC

 

Moc klukum gratuluji k dosaženým výsledkum a dekuji panickám za výbornou reprezentaci naší chovatelské stanice.

 

2.10. Dustin - BUXUS OF KLAMAR GARDEN - a jeho kamarádka Dolly navštívili pecovatelský dum pro starší osoby. Canisterapie je nedílnou soucástí Dustinova života a vede si, podle slov jeho panicky, prímo skvele.

 

1.10. Prišel výsledek DKK pro Berryho - ten nejlepší možný. Moc gratulujeme.

BERBERIS OF KLAMAR GARDEN - A/A

 

28.9. Tulca - BETULA OF KLAMAR GARDEN - úspešne absolvovala zkoušky vloh v II.cene se 176 body. Samé 4, hlas 2 a pochvalný komentár. Super!!!

 

27.9. kluci - Berry a Derek - se jeli podívat na Memoriál M. Šterbové do Všene a nechali se inspirovat a zarádili si v "memoriálové" vode :-)

21.9.

- vytvorena stránka našeho nového prírustku Dereka - WINTERWATER CREEK´S DREAM WIZARD

- nové fotky na stránce Berryho - BERBERIS OF KLAMAR GARDEN

20.9. Podzim je tady a zacala nám lovecká sezóna...Cibule (Ciboulette de Syringa) je indisponována - hárá se, a tak na první hon na kachny se mnou šel Charles (Heartbreaker aus der Gerbestad). Své úlohy se zhostil tak výborne, že jsem byla já coby pouhý honec, vyhlášena "Královnou honu" :-))))). Tedy mel to být spíše Král, protože to byl Charles, který svým výkonem dohledáním a prinesením 15-ti kachen presvedcil radu starších, že jsme byli nejlepší! Mám vždycky velikou radost, když se podarí špringrovi "to natrít" oharum, a tím ukázat, jak vynikající lovecký pes to je.

A protože to nemuže oddrít jenom Charles a Cibule, tak naše mládež pilne cvicí, aby byli všichni plne k dispozici na príští rok, kdy si tihle ti dva už budou užívat zaslouženého duchodu :-)

Omlouvám se za sníženou kvalitu fotek, ale náš foták nestíhal rychlost, s kterou naše mládež aportovala. Asi nepredpokládá, že ty linie s krví samých výstavních šampionu budou tak rychlé....:-))))

Betula  
Begonia  
Berberis  
a náš nejmladší prírustek do rodiny - torpédo Derek  
 
   
   
   
   

17.9. Prišly výsledky DKK našich holek:

BEGONIA OF KLAMAR GARDEN - A/A

BETULA OF KLAMAR GARDEN - A/A

Máme velikou radost a doufáme, že budeme i nadále pokracovat v tomto "trendu" ....

 

6.9. BUXUS OF KLAMAR GARDEN - úspešne absolvoval podzimní zkoušky v I. cene s výbornými známkami - samé 4, pouze vlecka se srstnatou a prinášení kachny za 3! A to ve veku 14- ti mesícu... Nejvetší gratulace patrí jeho panicce Martine za neuveritelnou práci a cas, který si dala s výcvikem pro podzimní zkoušky, které zrejme ve svém ani Dustinove živote nevyužije v plné míre. Klobouk dolu za to, v jak krátkém case zvládli výcvikové disciplíny. Opravdu dekuji Martine, za její ochotu, péci a radost s jakou se Dustinovi venuje.

 

7.9. Speciální výstava španelu - Žebetín - rozhodcí paní Helene Björkman (CHS Barecho) ze Švédska

Krásný den a velký úspech našich odchovancu. Celkem jsme meli pet zástupcu a vedli jsme si výtecne. Moc všem gratuluji k dosaženým výsledkum a dekuji za super prezentaci naší chovatelské stanice.

Gratuluji vítezum Speciální výstavy - fena Aprilica Tiferet a pes Linmoor Zimply Zalient, který také získal titul BOB a BIS celé výstavy!

BUXUS OF KLAMAR GARDEN - V1, CAJC
ACER OF KLAMAR GARDEN - V1, CAC
BEGONIA OF KLAMAR GARDEN - V1, CAJC, BIS II junior

AZALEA OF KLAMAR GARDEN - V2, res CAC
CIBOULETTE DE SYRINGA - V2, res CAC

3.9. Abelka - ABELIA OF KLAMAR GARDEN - poslala letní zprávy z Polska.

Nejprve gratulujeme k výstavnímu úspechu - výstava v Bialymstoku, rozhodcí paní A. Todorowa z Bulharska - V1, CWC, CACIB !

A ted pár fotek ze života .... nejdríve porádne probehnout

pak vykoupat ......

a ted jsem ta nejkrásnejší !!! :-)

 

30.8. Mezinárodní výstava Mladá Boleslav - rozhodcí pan Jindrichovský

Jako jediný zástupce Klamaru byl zde prítomen Dustin. Jediný, ale o to úspešnejší....

BUXUS OF KLAMAR GARDEN - V 1 CAJC, BOB a BIG 2

Moc blahoprejeme a dekujeme Žanetce za krásné predvedení.

 

27.8. Výsledek rentgenu kloubu pro Dustina je tu! A protože Dustin má vždy neco extra, tak si nechal zrengenovat jak kycle, tak i lokty :-)

BUXUS OF KLAMAR GARDEN - DKK 0/0 a DLK 0/0 moc blahoprejeme!!!!

CIBOULETTE DE SYRINGA - test DNA na Fucosidozu s výsledkem NEGATIVNÍ. Tímto jsou všechny Cibulininy deti také geneticky cišté na tuto zákernou chorobu, protože oba "tatínkové" jsou také vyšetreni s výsledkem negativní.

 

15.-17.8. Velký víkend pro naši chovatelskou stanici! Tri slovenské výstavy a velký úspech KLAMARU.....

Pátek - Slovenská Klubová výstava - rozhodcí paní Jakkola z Finska

Posuzování zacalo ve 12.00 hodin v Jezdeckém areálu v Dunajském Klatove. Vše probíhalo hladce, organizátorum patrí dík za pekne pripravenou výstavu. Jen to ukrutné vedro :-))) Paní rozhodcí se naši zástupci líbili, vysoko ocenila naše odchovance. Muj velký dík patrí jejich majitelum, za skvelou péci, jakou jim venují a za reprezentaci. Jste skvelí - DÍKY!A výsledky? Zde jsou....

BUXUS OF KLAMAR GARDEN V1, CAJC, BOB, BIS junior, BIS

BOB

BIS junior

BEST IN SHOW

 

 

BUDDLEJA OF KLAMAR GARDEN - V2

AZALEA OF KLAMAR GARDEN - V1, CAC, KLUBOVÁ VÍTEZKA, BIS pracovní trídy

Klubová vítezka Slovenska 2008

BIS pracovní trídy

Sobota - Mezinárodní výstava Bratislava - rozhodcí pan

AZALEA OF KLAMAR GARDEN - V1, CAC, CACIB

 

Nedele - Mezinárodní výstava Bratislava - rozhodcí pan

AZALEA OF KLAMAR GARDEN - V1, CAC, CACIB, BOB

Byl to velice nárocný víkend, ale stál za to! Zde je pár fotek z našeho pobytu na Slovensku.

Azalea, Betula, Buxus, Begonia a Buddleja

 

 

22.7. MVP Mladá Boleslav - 18.7. - BUXUS OF KLAMAR GARDEN získal ocenení V1, CAJC a BOB a splnil podmínky pro udelení titulu CESKÝ JUNIOR ŠAMPION. Moc gratulujeme!!!

18.7. BOMBINA OF KLAMAR GARDEN poslala nové fotky. I když je neostríhaná, tak je to moc pekná psí slecna ...

 

ABELIA OF KLAMAR GARDEN - Mezinárodní výstava ve Warszave - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG III.

velice gratulujeme k tak krásnému výsledku a dekujeme za zaslané fotky - nejen ty výstavní, ale také ty z "bežného" života.

 
 
 

8.7. Jako letošní výlet za poznáváním chovu AS ve svete bylo vybráno Švédsko. Na tri dny 4.-6.7. se stal Stockholm centrem špringrího dení. V pátek byla klubová výstava švédského Springerklubben, v sobotu klubová výstava Svenska Spaniel och Retriever Klubben a v nedeli Svetová výstava všech ras. Na obe klubové výstavy byli pozváni rozhodcí z Anglie, a tak jsme se rozhodly usporádat dámskou jízdu a spojit príjemné s užitecným. Cesta autem do Stockholmu je daleká,ale díky zpestrení ve forme ctyrhodinové plavby na trajektu a zastávek kvuli prohlídce okolí, jsme si to hezky užily. Ve vestnicce Frösunda nás cekal roztomilý domek a zbytek prátel z ruzných koutu Evropy, kterí se sem sjeli za stejným úcelem. Tri dny jsme byli mezinárodní spolecnost, která však hovorila jednotným jazykem - špringrím :-) Tím chci podekovat Barbare (Winterwater Creek´s), Elene (De Los Tres Robles), Žaklin (Mr. Springer), Maria-Luise (Österreichring) a Catherine (de Syringa) za bájecne strávené dny.

A ted k výstavám. V pátek na klubové výstave Springerklubben www.springerklubben.org posuzoval psy Colin Woodward a feny + BOB Kay Woodward (Wadeson). V sobotu na klubové výstave Svenska Spaniel och Retriever Klubben www.ostra.ssrk.se posuzoval psy Lawler Gareth (Roqfolly) a feny + BOB Calvert Nicola (Calvdale). Po oba dny rozhodcí velice šetrili ocenením výborná, a tak jsme hrdi na získaná ocenení pro naše dve holky. Gratulujeme vítezum - pátek BOB pes Stardom Special Effect a v sobotu BOB fena Sieger's Extra Point.

BEGONIA OF KLAMAR GARDEN BETULA OF KLAMAR GARDEN
pátek : Výborná 3 pátek : Velmi dobrá
sobota : Velmi dobrá sobota : Výborná
 

18.6. Cesar oslavil 13 té narozeniny. Stále je pri chuti k jídlu a dobré nálade. :-)

15.6. Mezinárodní výstava Erfurt - Nemecko a naši tri Klamari. Všem trem gratuluji a zejména Dustinovi, který se tímto stal Junior šampionem Nemecka!

Buxus of Klamar Garden - V1, VDH Junior

Acer of Klamar Garden - V1, VDH

Azalea of Klamar Garden - V1, VDH

07.06. Mezinárodní výstava Senec - SlovenskoBuddleja of Klamar Garden - V1, CAJC moc blahoprejeme! 31.5. Klubová výstava Konopište 2008 - rozhodší Frank Whyte (GB)

Meli jsme ctyri zástupce na letošní Klubové výstave. Všem gratulujeme za skvelé výsledky. Moc to všem slušelo a i pres velké horko se výborne predvádeli. Dekuji Nore, Oline, Radce a Martine za tak skvelou reprezentaci naší chovatelské stanice!

BUXUS OF KLAMAR GARDEN - V1, CAJC, KV mladých, BIS II. Junior  
ACER OF KLAMAR GARDEN - V1, CAC
ACACIA OF KLAMAR GARDEN - V3
AZALEA OF KLAMAR GARDEN - V2, res CAC

 

24.5. MVP Litomerice - BUXUS OF KLAMAR GARDEN - V1, CAJC a BIS Junior II. místo!

Blahopreji k úžasnému výsledku a dekuji za skvelou reprezentaci naší chovatelské stanice!

18.5. Víkend se vydaril a všem, kterí se o takavý úspech zasloužili, moc a moc dekuji za cas a práci, kterou svým miláckum venují a reprezentují chovatelskou stanici KLAMAR GARDEN a gratuluji k výsledkum, které jsou proste úžasné!SOBOTA- Velký úspech našich B - chlapcu na Zkoušách vloh oharu a malých plemen Predmerice nad Labem!

BUXUS OF KLAMAR GARDEN - absolvoval v I. cene se samými ctyrkami a stal se vítezem zkoušek malých plemen

BERBERIS OF KLAMAR GARDEN - absolvoval v I. cene s jedinou trojkou (hlas) a jinak samé ctyrky Obema panickám dekuji za cas a hlavne chut venovat se loveckému výcviku a psím klukum gratuluji k perfektní práci, kterou predvedli.

- MVP Bratislava na Slovensku - BUDDLEJA OF KLAMAR GARDEN - výboná 1, CAJC gratuluji moc a preju hodne štestí do dalšího klání!

NEDELE 18.5.- MVP Bratislava na Slovensku - BUDDLEJA OF KLAMA GADEN - výborná 1, CAJC a Lea se stává

JUNIOR ŠAMPIONEM SLOVENSKA

- NV Jelenia Gora v Polsku - ACER OF KLAMAR GARDEN - výborná 1, CWC, BOB, BIG a BIS gratujuji k takovému úspechu! A blahopreji k získání titulu Polský šampion.

14.5. ABELIA OF KLAMAR GARDEN získala titul Klubová vítezka 2008 na letošní KV v Polsku. Rozhodcím byl Frank Kane z Anglie. Hrozne moc gratuluji a jsem pyšná na tak skvelý výsledek.

Jsem strašne moc štastná, jak se našim "kytickám" darí a hlavne, že všichni delají radost svým majitelum. To je pro me tou nejlepší odmenou.

11.5. Pocasí nám všem preje a tak jsme meli spoustu návštev nebo jsme zase naopak vyrazili do sveta my....

Nejvetší novinkou je príjezd Barušky - Bellis of Klamar Garden - které onemocnela panicka, a tak se vrátila k nám a hledáme pro ni skvelou rodinu, která se ráda mazlí a hraje a vencí a vubec provozuje všechny nezbytnosti pro 10- ti mesícní slecnu :-)

Byli jsme navštívit Dustina - Buxus of Klamar Garden - v Praze. Ukázal nám všechny pražské vymoženosti, které má doma, ale taky tu super prírodu hned za domem, kde holkám predvedl, jak umí být i loveckým psem....

V pátek se prijel ostríhat Bobeš - Amaranthus of Klamar Garden...

V sobotu Cenda - Allium of Klamar Garden .... fotky teprve prijdou

No a v nedeli se zastavil na kávu Berry - Berberis of Klamar Garden - a tak jsme je vyfotili všechny :-)

skupinové foto

Berberis, Betula, Begonia a Bellis

Berberis of Klamar Garden
Betula of Klamar Garden
Begonia of Klamar Garden
Bellis of Klamar Garden

Abi - Abelia of Klamar Garden - poslala nové fotky a zprávy o svém živote. Je stále velmi hravá a milá a úspešná ve výstavním kruhu. Páníckum delá jenom radost a tím i nám.

 

26.-27.4 Zase jednou meli naši Klamári velký víkend .

sobota:

Acer of Klamar Garden - úspešne složil Barvárské zkoušky v I.cene

Acacia of Klamar Garden - Krajská výstava v Mladá Boleslav - Výborná 1, Krajský vítez a Vítez Mladé Boleslavi

nedele:

Acer of Klamar Garden - úspešne absolvoval Barvárské zkoušky honicu v I.cene

Buxus of Klamar Garden - NV Dresden - vítez trídy mladých, cekatel Junior šampiona Nemecka

Všem moc a moc gratulujeme a dekujeme za skvelou reprezentaci naší chovatelské stanice!

 

19.4. MVP Ceské Budejovice - Buxus of Klamar Garden - Výborná 2.

Dustin se prezentoval ve tríde mladých a podle fotek mu to velmi slušelo. Moc gratulujeme a prejeme jen to nejlepší do dalších výstavních dnu.

za fotky dekuji panu Šilbergrovi CHS Ivancice

29.3. NV Nitracanis - Buddleja of Klamar Garden - CAJC. Gratulujeme ke krásnému výsledku z první výstavy a držíme pesti do dalších výstav. Super zacátek výstavní kariéry!

22.3. MVP Praha - tento den se nám nebývale vydaril! Ráno žádná zácpa aut pri príjezdu na výstavište, prostorná hala s velikým kruhem, výborné obcerstvení a toalety v tesné blízkosti. Až se nám nechtelo verit, že jsme na výstave v Praze :-) Prátelská nálada kolem kruhu a výborné posuzování pana rozhodcího (M. Kašpara) dovršilo tento pro nás úspešný a hlavne príjemný den.

Buxus of Klamar Garden - trída dorost - VN 1 Azalea of Klamar Garden - trída šampionu - V1, CAC, CACIB, BOB

 

07.03. Mela jsem možnost a hlavne štestí zúcastnit se nejvetší a nejprestižnejší výstavy psu Cruft´s a tentokrát nejenom jako pozorovatel, ale i jako vystavovatel. Dostala jsem duveru od své dlouholeté kamarádky C. Thomas (de Syringa) k predvedení jejích dvou fen na této výstave. Myslím, že jako handler jsem nezklamala, nebot Gaufrette de Syringa se ve tríde Limit Bitch umístila na 2. míste a Cybel de Syringa ve tríde Open Bitch na 3. míste. Výlet se tedy nadmíru vyvedl a zároven jsem mohla videt a popovídat si s práteli a známými z celé Evropy. Takže spokojenost nejvyšší....:-)

Gaufrette de Syringa - Limit Bitch - 2nd place Cybel de Syringa - Open Bitch - 3rd place

 

24.2. BUXUS OF KLAMAR GARDEN na své první výstave - Speciální výstava loveckých španelu ve Franfurtu nad Mohanem

VN 1 , BIS dorost

Velikánskou gratulaci Dustinovi a panicce. Výstavní kariéra je zahájena, tak držíme pesti do budoucna, vy na to máte!!!

 

10.2. Další z našich dorostencu nám poslali svoje fotky. Nebyli sice u "kadernice", ale i pres to jim to moc sluší a delají nám velikou radost. A JSME KOMPLETNÍ !!!

Berberis of Klamar Garden

Bellis of Klamar Garden

 

Bombina of Klamar Garden

 

05.2. Buddleja of Klamar Garden - Lea poslala své aktuální fotky. Byla také poprvé u "kadernice" a tak se nám musela pochlubit, jak moc jí to sluší.

 

27.1. Buxus of Klamar Garden - Dustin prijel nejenom na návštevu, ale také na své první stríhání. Bral to s nadhledem a pozování má v malícku... :-))

 

26.1. Konala se výrocní schuze sekce Anglického špringršpanela a opravdu se nám vyvedla! Hodnotil se nejúspešnejší výstavní špringršpanel roku 2007 a vyhráli to Klamári. Moc obema majitelkám - Radce a Nore - dekuju za tak skvelou reprezentaci na výstavách. A k tomu ješte zvládly úspešne složit podzimní zkoušky - Acer v I.cene, Azalea v II.cene. Dekuju a doufám, že rok 2008 k nám bude stejne laskavý jako ten minulý.

TOP SHOW DOG 2007

ACER OF KLAMAR GARDEN

TOP SHOW BITCH 2007

AZALEA OF KLAMAR GARDEN

13.01. Bugine ( Begonia of Klamar Garden ) a Tulce ( Betula of Klamar Garden ) bylo pul roku a tak jsem se rozhodla z nich udelat špringrí slecny - ostríhala jsem je :-)))

Byla u nás na návšteve Zaza ( Azalea of Klamar Garden ) a musela se také fotografovat .....